Війна змінила життя всіх українців. Наші плани з розвитку стартап-ексоситеми, міжнародної співпраці також були скориговані. Представники кафедри “Підприємництва та бізнес-адміністрування” зав. кафедри, проф. Димченко О.В., проф. Смачило В.В., викл. Вершиніна Д.М. змогли продовжити участь в міжнародному проєкті Development of innovative capacity and entrepreneurial competence of Ukrainian universities: sharing best practice of Estonia (UnivEntre) за напрямком “Teaching Entrepreneurship at University”, який реалізується за підпримки естонського університету Тарту (University of Tartu) та організації YEP.
18-19 квітня 2022 відбувся вже другий буткемп в межах Starter Academia, де команди презентували свої напрацювання щодо власних стартап-проєктів. Тренер Taavi Tamm з Естонії протягом двох днів знайомив учасників з сучасними методиками розвитку стартап-проєкту - Design Thinking Principles, Business Model Canvas and Customer Persona.
Проект реалізується до кінця червня 2022р. Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають сертифікат про міжнародне стажування від University of Tartu в обсязі 3 кр. ЄКТС.


изображение viber 2022 04 21 11 52 12 610  изображение viber 2022 04 20 16 55 23 557

 

Посилання на захід тут: Участь представників кафедри “Підприємництва та бізнес-адміністрування" в міжнародному проєкті з розбудови стартап-екосистеми України (kname.edu.ua)